Яку роботу потрібно виконати, щоб два заряди 4*10^-5 Кл та 8*10^-6Кл, що знаходяться в повітрі на

відстані 0,8 м наблизити до 0,2 м?(желательно расписать)

Ответы на вопрос

Отвечает Нутфуллина Амира.

Ответ:

53,3*10⁻¹⁰Дж

Объяснение:

F₁=(q₁*q₂)/r₁²

F₂=(q₁*q₂)/r₂²=>

A=F₂-F₁=q₁*q₂/(r₂²-r₁²)=4*10⁻⁵Кл*8*10⁻⁵Кл/(0,8²-0,2²)=32*10⁻¹⁰/0,6м=53,3*10⁻¹⁰

Ответ:53,3*10⁻¹⁰Дж