В однорідному магнітному полі з індукцією 0,82Тл перпендикулярно до ліній магнітної індукції

розташовано прямолінійний провідник, по якому тече струм силою 18А. Визначте силу, що діє на провідник, якщо його довжина 128см

Ответы на вопрос

Отвечает Милованов Денис.

Ответ:

Объяснение:

F = 0,82*18*1,28*sin 90° = 0.82 *18* 1.28 * 1 = 18,9 А