Який загальний опір кола, в якому три резистори з’єднанні паралельно, якщо відомо, що величина

опору кожного резистора дорівнює 2 Ом

Ответы на вопрос

Отвечает Сейдалиева Даша.

Ответ:

Дано:

R1=R2=R3=2 Ом;

Резистори R1, R2, R3 з'єднані паралельно.

Знайти Rзаг.

Рішення.

Rзаг=R1/n, де n-кількість однакових за опором паралельно-зєднаних резисторів, для нашого випадку, n=3, тоді:

Rзаг=R1/3=2/3=0,67 Ом.

Объяснение: