СРОЧНО, ОЧЕНЬ СРОЧНО У мідному дроті площею Поперечного перерізу 0,34мм2 за хвилину виділяється 9,6

кДж теплоти. Обчисли довжину дроту якщо сила струму весь час залишається сталою та дорівнює 4 А.

Ответы на вопрос

Отвечает Соболь Вика.

S = 0,34мм²

Q = 9,6кДж = 9,6 * 10^3 Дж

t = 1хв = 60с

І = 4А

ρ = 0,0175 Ом*мм²/м

Знайти:

ι - ?

Розв'язок:

U = Q / It

R = U / I = Q / I²t

ι = RS / ρ = QS/I²tρ

ι = 9,6 * 10^3 * 3,4/ 4² * 60 * 0,0175 = 1942,85м