До похилої площини довжиною 4 м і висотою 1 м, для підняття вантажу масою 90 кг приклали силу 300

Н. Який ККД похилої площини? Вирішити з Дано. Даю 40 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Кабанова Вика.

Дано:

l = 4 м

h = 1 м

m = 90 кг

F = 300 Н

g = 10 м/с²

η = ?

Решение:

η = А полезная / А затраченная

А полезная = mgh

А затраченная = Fl

η = mgh / Fl = 90 кг * 10 м/с² * 1 м / 300 Н * 4 м = 0,75 * 100 % = 75 %

Ответ: η = 75 %