ПОДАЛУЙСТА ОЧЕНЬ СПОЧНО !!! НУЖНО СЛАТЬ ДО СЕГОДНЯ!!! N 1 Який опір у резистора, якщо покази

амперметра 100мА вомотметра 5В N2 Знайдіть потужність та кількість теплоти, що виділиться за 7 хвилин на опорі при напрузі U = 20 В та силі струму I = 500мА

Ответы на вопрос

Отвечает Токаренко Кристина.

Ответ: 50 Ом; 4,2кДж

Объяснение:

Дано:

I=100мА=0,1А

U=5В

-----------------

R-?

Согласно закона Ома:

R=U/I=5/0,1=50 Ом

Дано:

t=7мин=420с

U=20В

I=500мА=0,5А

----------------------

Q-?

Q=UIt=20*0,5*420=4200Дж=4,2кДж