На скільки градусів нагріється свинцева кулька, якщо вона впаде з висоти 140м на стальну плиту?

Вся механічна енергія перетворюється на теплову. Питома теплоємність свинцю 130 Дж/кг К , прискорення вільного падіння 10 м/с2

Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Макс.

Ответ:

11 K=10 °C

Объяснение:

h=140 м;

c=130 Дж/(кг* К)

g=10 м/с²;

ΔT   ?     ΔT=Q/(c*m)=m*g*h/(c*m)=10*140/130=11 K