Скільки часу працював нагрівник, якщо при силі струму 10 А і опору його нагрівального елемента 50

Ом, виділилось 200 кДж теплоти ?

Ответы на вопрос

Отвечает Березин Влад.
Дано:
I=10A
R=50Ом
Q=200кДж=2*10⁵Дж
Знайти:
t-?
Q=I²Rt→t = Q / (I²R)
t=2*10⁵/(10²*50)=40c