Питома теплота плавлення олова рівна 59 кДж/кг. Яка ж кількість теплоти буде виділена при

кристалізації 50 г олова? Відповідь записати у кДж.​

Ответы на вопрос

Отвечает Андрееев Алексей.

Відповідь: Q=L×m

Q=59×0.05=2.95 кДж/кг

Пояснення: