Визнач модуль сили Ампера, що діє на провідник зі струмом завдовжки 29,2 см у магнітному полі з

індукцією 0,62Тл, якщо кут між вектором магнітної індукції й напрямком струму становить 30°. Сила струму в провіднику дорівнює 0,ЗА. Відповіть закругли до тисячних

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Константин.

Відповідь:

0,027 Н = 27 мН

Пояснення:

F = I*B*L*sin(30) = 0,3*0,62*0,292*0,5 Н  = 0,027156 Н ≈ 0,027 Н