СРОЧНО БУДЬ ЛАСКА Деяке тіло за 5 хв здійснило 1200 повних обертів по колу. Визначте період і

частоту обертання цього тіла.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мусная Саша.

Ответ: 0,25с; 4Гц

Объяснение:

Дано:

t=5мин=300с

n=1200 об

-----------------

Т-?; ν-?

Т=t/n=300/1200=0,25с

ν=1/Т=1/0,25=4Гц