изначити масу мідної кульки об*ємом 20 см куб. Густина міді 8,9 г/см куб. Відповідь запишіть в г та

кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Шавель Дмитрий.

Ответ:

Якщо сподобалась відповідь, то зробіть її найкращою

Объяснение:


Отвечает Морозова Снежана.

Ответ:

Объяснение:

Здравствуйте, решим эту простую задачу. Для начала запишем дано.

Дано:

V = 20 см^3 = 2*10^-5 м^3
р = 8,9 г/см^3 = 8900 кг/м^3
Найти:

m - ?

Решение

p = m/V = > m = pV; m = 8900 кг/м^3 * 2*10^-5 м^3 = 0,178 кг = 178 г.

Ответ: m = 0,178 кг.

С уважением, Владимир.