Вентилятор за 40 секунд здійснює 1200 обертів чому дорівнює частота обертання вентилятора


Ответы на вопрос

Отвечает Кравец Влад.

Частота обертання дорівнює кількості обертів, поділеній на час, за який вони були зроблені.

ν = N/t = 1200 / 40 = 30 Гц

Відповідь: частота обертання вентилятора, який за 40 секунд здійснює 1200 обертів, дорівнює 30 Гц.