Визначити потужність двигуна, який за 3 хв виконує роботу 240 Дж


Ответы на вопрос

Отвечает Красникова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Здравствуйте, давайте решим задачу.

Дано:

t = 3 мин. = 180 с.

A = 240 Дж.

Найти:

P - ?

Решение

Р = А/t = 240 Дж./180 с. = 1,3 Вт.
Ответ: Р = 1,3 Вт.
С уважением, Владимир.

Отвечает Зарипова Камилла.

Ответ:

Объяснение:

Зв’язок між потужністю, роботою і часом виражається наступною формулою:

P = A/t = 240/(3*60) ≈ 1,333 Вт