Площа прямокутника становить 192 см2 , а периметр 56см. Точка розміщена від його площини на

відстані 24 см. Знайдіть відстані від даної точки до вершини прямокутника, якщо ці відстані рівні між собою.

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Фёдор.

Ответ:

Объяснение:

одна сторона = Х тогда другая (56/2) - Х = 28-Х

Тогда по площади

Х*(28 - Х) = 192

28*Х - X^2 - 192 = 0

X^2 - 28*X + 192 = 0

X1 = 12 см       сторона прямоугольника

X2 = 16 см      сторона прямоугольника

Диагональ прямоугольника

Y = √(12^2 + 16^2) = 20 см

Половина диагонали

d = Y/2 = 20/2 = 10 см

Искомое расстояние

H = √(d^2 + h^2) = √(10^2 + 24^2) = 26 cм