начальная координата тела 12м, за 3 минуты тело переместилось в точку с координатой 48м. Найти его

скорость и составить уравнение движения.

Ответы на вопрос

Отвечает Майшева Александра.

Ответ:

Для розрахунку швидкості та складання рівняння руху, спочатку знайдемо різницю в координатах тіла:

Різниця в координатах = кінцева координата - початкова координата

= 48 м - 12 м

= 36 м

Час, за який відбулося переміщення, становить 3 хвилини або 3 * 60 секунд.

Швидкість можна знайти, використовуючи формулу:

Швидкість = Різниця в координатах / Час

Швидкість = 36 м / (3 * 60 с) = 36 м / 180 с = 0.2 м/с

Тепер ми можемо скласти рівняння руху. У нас є початкова координата (12 м) і швидкість (0.2 м/с). Загальне рівняння руху має вигляд:

x = x0 + vt,

де x - кінцева координата,

x0 - початкова координата,

v - швидкість,

t - час.

Рівняння руху для даної задачі буде:

x = 12 м + (0.2 м/с) * t.

Объяснение: