На цоколі однієї електролампочки написано 220B, 25Вт, а на цоколі іншої 220В, 200Вт. Опір якої

лампочки більший? У скільки разів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шабанов Даниил.

Ответ:

Опір другої лампочки більший,у 8 разів.

Пояснення:

U=U1=U2=220B

P1=25Bт

P2=200 Вт

---------------

R2/R1-?

---------

P=A/t

A=UIt

P=Uit/t

P=UI

R=U/I

I=U/R

P=U²R-вивели потрібну нам формулу, можна було користуватися нею відразу

R=P/U²

R2/R1=P2/U²÷P1/U²

R2/R1=P2/U²×U²/P1---(скорочуємо U² i U²)

R2/R1=P2/P1

-----------------

R2/R1=200/25

R2/R1=8