При дослідженні хмари було встановлено, що середній об’єм крапельки води у ній дорівнює 4×10^-6

мм3. Яка маса води знаходиться в хмарі об'ємом 1 м3, якщо в хмарі об'ємом 0,1 см3 в середньому знаходиться 140 краплин. З дано. СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Груздева Ксения.

1) 140 капель / 0,1 см³ = 1400 капель / см³
2) 1400 капель / см³ * 1 000 000 см³ = 1 400 000 000 капель
3) 1 400 000 000 капель * 4×10^-6 мм³ = 5 600 мм³
4) 5 600 мм³ * 1 мг/мм³ = 5 600 мг
5) 5 600 мг / 1000 = 5,6 г
Ответ:  Масса воды в облаке объемом 1 м³ составляет 5,6 г.