Тиск на голку під час шитя дорівнює 20000Па. А площа дотику голки 0.00001см*3 Визначити силу

тиску на голку поможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Мальцев Андрей.
P=F/S
F=pS
F=20000*0.00001=0,2н