ДОПОМОЖІТЬ!! опір електричного кола що складається з двох послідовно з'єднаних однакових ламп і

реостата =1000 Ом.Визначте опір кожної лампи,якщо опір реостата =120 Ом

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.
Ro=1000 Ом     Rp=120 Ом    Rл=?
===
Ro=Rp+2*Rл
Rл=(Ro-Rp)/2=(1000-120)/2=440 Ом
===============================