Визначити енергію та імпульс фотона з довжиною хвилі 300 нанометрів ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА


Ответы на вопрос

Отвечает Турас Сергей.
Λ=3*10^-7 м   p=?
===
h - постоянная Планка
p=h/λ=6.6*10^-34/(3*10^-7)=2.2*10^-27 кг*м/с
==========================