Визначте висоту із якої впав мяч масою 1 кг який перед падінням мав кінетичну енергію 20Дж


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Анастасия.

Відповідь:

2 м

Пояснення:

Eк=mgh

h=Eк/mg=20/1*10=2 м