Задача з фізики . Допоможіть будь ласка . Сосновая колода об'ємом 0,2 м кубічних плаває на

поверхні води . Яку силу треба прикласти до колоди , щоб її повністю занурити у воду ? Допоможіть , дуже потрібно

Ответы на вопрос

Отвечает Бялт Екатерина.
Дано:                                 | Р - ня
F - ?                                   | F = m * g; 
------------------------------------ m = Густина (ро) * V (об'єм)
V - 0,2м                             | m = 520 * 0,2 = 104 кг
Густина сосни = 520 кг/м³| F = 104 * 10 = 1040 (Н)
g = 10 H/кг                         |Відповідь: 1040 Н
Отвечает Токорева Алина.
Треба прикласти допоможить дуже потрибно шобе найти занурити воду