Поверхнею стола рівномірно тягнуть тіло. До тіла приєднаний динамометр, що показує значення 0,2 Н.

Коефіцієнт тертя між тілом та столом дорівнює 0,04. Визначити масу тіла. Прийняти g= 10 Н/кг. a. 0,2 кг b. 5 кг c. 200 г d. 0,05 кг e. 500 г

Ответы на вопрос

Отвечает Лонгольф Костя.
Т.к. движение равномерное и горизонтальное, то Fтяги=Fтр=0,2 Н.
Fтр=(мю)mg;
m=Fтр/(мю)g=0,2/(0,04*10)=0,2/0,4=0,5 кг - это ответ.
(мю) - коэффициент трения.