Довжина провідника становить 1.5м, сила струму 5А, напруга в мережі становить 220В, питомий опір

мідного провідника становить 0.017 Ом*м. Яка буде площа перерізу провідника?

Ответы на вопрос

Отвечает Терских Анастасия.
R=pl/S
P=U/I
pl/S=U/I
S=Ipl/U=0.0058м кв