Заряд грозової хмари 20 кл. Скільки надлишкових електронів має хмара? Срочно!!!!!!!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Айдар Анель.
 \frac{20}{1,6*10^{-19}} =125*10^{18}