Яка маса тіла, що створюе на підлогу тиск 1000Па, якщо площа опори 250см2 Важати g 10 H/кг


Ответы на вопрос

Отвечает Белова Аня.
Тиск:
p = F / S = m·g / S

Маса:
m = p*S / g = 1000·250·10⁻⁴ / 10 = 2,5 кг


Отвечает Кострюков Данил.
Дано:
р=1000Па
g=10н/кг
S=250см2=0,025м2
Найти:m
Решение:
1)m=Sp/g=>
m=1000*0,025/10=2,5кг