У антенному контурі радіоприймача максимальний заряд конденсатора дорівнює 0,5 мкКл, а максимальна

сила струму – 20 А. На якій довжині хвилі працює радіоприймач?

Ответы на вопрос

Отвечает Кошара Таня.
Q=0.5*10^-6 Кл    I=20 A    c=3*10^8 м/с      λ=?
===
I=q*ω
ω=2*π/T
λ=c*T=с*2*π*q/I=3*10^8*2*3.14*0.5*10^-6/20=47.1 м
================================