Період вільних електромагнітних коливань у контурі дорівнює 80 мкс. Яким стане період якщо ємність

конденсатора збільшити в 4 рази а індуктивність котушки зменшити в 25?

Ответы на вопрос

Отвечает Преображенская Ева.

T1=2*π*√(L*C)

T2=2*π*√((L/25)*4*C)=2*T1/5=2*80/5=32 мкс

===========================================