визначити тиск повітря при температурі 100°С якщо густина повітря 1,29кг/м^3. Молярна маса повітря

29*10^-3 кг/моль

Ответы на вопрос

Отвечает Никита Валеев.

P*M=p*R*T

P=p*R*T/M=1.29*8,31*373/29*10^-3=137,9*10^3 Па