У першій зачиненій кімнаті об'ємом 20 м^3 відносна вологість повітря становить 60%, а в другій

зачиненій кімнаті об'ємом 30 м^3 - 80%. Визначте відносну вологість повітря, яка встановиться в кімнатах після того, як відчинять двері між ними. Температура в кімнатах була однаковою і не змінилася. Відновідь запишіть у відсотках.

Ответы на вопрос

Отвечает Уголочек Уголок.
Відносна вологість, яка встановиться після відчинення дверей:
W = (0.6*20 + 0.8*30)/(20+30) * 100% = ((12 + 24)/50) * 100% = 72%