яку масу льоду взятого за температури -15 можна розплавити і одержану воду нагріти до 20

використавши 16,5 МдЖ теплоти

Ответы на вопрос

Отвечает Ивашко Аня.

Q = c₁mΔt₁ + c₂mΔt₂ + λm = m( c₁Δt₁+ c₂Δt₂ + λ);

m = Q/(c₁Δt₁+ c₂Δt₂ + λ) = 16,5·10⁶/(2100·15 + 4200·20 + 340000) = 165·10³/(21·15 + 42·20 + 3400) = 33·10³/(21·3 + 42·4 + 680) = 36,2 кг