Металевий брусок масою 2 кг охолоджується у повітрі. Віддавши в навколишнє середовище 25кДж

теплоти, він охолонув на 50*С. Яка питома теплоємність металу, з якого виготовлено брусок?

Ответы на вопрос

Отвечает Максакова Екатерина.

m=2 кг    Q=25000 Дж     Δt=50°    c=?

===

Q=c*m*Δt

c=Q/(m*Δt)=25000/(2*50)=250 Дж/(кг*°С)

===========================