Сила струму в електричній лампі розрахована на напругу 110 в дорівнює 0.5 а якою є потужністьструму

в цій лампі

Ответы на вопрос

Отвечает Евсеева Алёна.

U=110 B    I=0.5 A    R=?

===

R=U/I=110/0.5=220 Ом

====================