На прямий провідник діє магнітна індукція 30мТл і сила 0,27Н Визначити силу струму


Ответы на вопрос

Отвечает Продан Дарья.

B=30*10^-3 Тл     F=0.27 H     I=?

===

F=I*B*L*sinα

I=F/(B*L*sinα)  (При α=90    sinα=1)

Для решения этой задачи необходимо знать L - длину проводника!

=========================================