визначте індукцію магнітного поля в якому на провідник із довжиною 20см зі струиом 1,2а діє з силою

0,7h кут між напрямком силових ліній і струму у провіднику становить45°

Ответы на вопрос

Отвечает Саирова Мадина.

F=I*B*L*sina    B=F/I*L*sina=0,7/1,2*0,2*0,7=4,17 Тл