Рух тіла задано рівнянням x=12+4t-2t2. визначити кординату тіла в момент початку зворотньго руху


Ответы на вопрос

Отвечает Кононова Вероника.

x=12+4*t-2*t²

v=4-4*t=0 --->  t=1 c  (время остановки)

x=12+4*1-2*1²=14 м

====================