Човен відносно води має швидкість 3 км/год. Він перетинає ріку, що має ширину 1 км, та швидкість

течії 4 км/год, тримаючи курс перпендикулярно берегу. Потім перетинає ріку у зворотньому напрямі. На якій відстані човен опинитися від точки відправлення?

Ответы на вопрос

Отвечает Уразгалиев Дамир.
Время туда и обратно (1/3)*2=2/3ч, тогда река за это время снесет его на 4*2/3= 2.3км