1)Кут між падаючим променем і дзеркально поверхнею дорівнює 50 градусів, чому дорівнює кут між

падаючим та відбитим променями?

Ответы на вопрос

Отвечает Лукманова Чулпан.

Ответ:

Объяснение:

φ = 50° - угол между падающим лучом и плоскостью.

Угол падения:

α = 90 - 50 = 40°

Угол отражения:

γ = α = 40°

Тогда:

θ = α + γ = 40 + 40 = 80°