Хлопчик прямував пішки з міста до селища.Перші 4 км шляху він подолав за 1 год,а решту 4 км його

підвіз на велосипеді друг,витративши на цей відрізок шляху 20 хв.З якою середньою швидкістю рухався хлопчик

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Кирилл.

10 км в годину
рішення
4+4=8 (уся відстань в км)
60хв+20хв=80хв
звідси80хв ділимо на 8 і дізнаємося середню швидкість з якою рухається хлопець

Отвечает Федів Антон.

Відстань 4+4=8 км
Час 1год+1/3год=4/3год=1,33333год
Середня швидкість v = s / t = 8/(4/3) = 6 км/год