Визначте прискорення реактивного лайнера, якщо його маса 167 т, Сила тяги двигун ів 225 кH, а

коефіцієнт тертя коліс шасі об злітну смугу 0,02.

Ответы на вопрос

Отвечает Драгнилова Яна.

Ma = F - Fтр

ma = F - f*m*g

a = F/m - f*g


Подставляем:

a = 225000/167000-0,02*10 = 1,15 м/с²


Ответ: а = 1,15 м/с²