1. Визначте прискорення реактивного лайнера під час зльоту, якщо його маса 167 т, сила тяги

двигунів 225 кН, а коефіцієнт тертя коліс шасі об злітну смугу 0,02.. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Ma=F-Fтр

ma=F-f*m*g

A=F/m-f*g

Объяснение:

a=225000:167000-0,02*10=1.15 м/с`2

В-дь: a=1,15 м/с`2