Помогите срочно! Яку кількість теплоти слід витратити, щоб розплавити 100г льоду при 0 градусів

цельсію

Ответы на вопрос

Отвечает Туккалиев Александр.

Ответ:

Q= л*m = 2300*0.1=230Дж