Обчисліть швидкість поширення світла в алмазі.Абсолютний показник заломлення світла в алмазі - 2,42


Ответы на вопрос

Отвечает Ільченко Діма.

Поскольку

n = c / V   (здесь c=3·10⁸ м/с - скорость света в ваккуме)

то V = c/n = 3·10⁸ / 2,42 ≈ 1,24·10⁸ м/с