Автомобіль масою 1 т , рушаюти з місця, до сягає швидкість 30 м/с через 20с. Знайдіть силу таги ,

якщо коефіцієнт опору руху довірнює 0,05

Ответы на вопрос

Отвечает Кубасова Лера.

m=1000 кг    Δv=30 м/с   Δt=20 с    μ=0,05   F=?

===

F-Fтр=m*a

Fтр=μ*N=μ*m*g

a=Δv/Δt

F=m*(Δv/Δt+μ*g)=1000*(30/20+0.05*10)=2000 H   (2 кН)

========================