Візок масою 12кг, рухаючись із швидкістю 10м/с, наштовхується на нерухомий візок масою 20кг. Яку

відстань візки пройдуть після зачеплення, якщо зупинились вони через 2с? Вважайте рух після зіткнення до зупинки рівноприскореним.

Ответы на вопрос

Отвечает Седачев Иван.

По закону сохранения импульса:

m_1v_1=m_1v_0+m_2v_0\\ \\ v_0=\dfrac{m_1v_1}{m_1+m_2}=\dfrac{12\times10}{12+20}=3.75 м/с


Так как движение после столкновения до остановки равноускоренное, то расстояние

S=\dfrac{v_0t}{2}=\dfrac{3.75\times 2}{2}=3.75 м