До пружини приклали силу 60 н жорсткість пружини,якщо її видовження за цих умов сиановить 0,02м


Ответы на вопрос

Отвечает Опалева Маша.

F=kx; k=F/x

F=60H; x=0.0.2 м

k=60/0.02=3000H/м