Тіло масою 4 кг під дією сталої сили змінило свою швидкість на 2 м/с за 10с. Визначте силу яка діє

на тіло

Ответы на вопрос

Отвечает Мешкова Валерия.
Ускорение а=∆v/∆t=2/10=0.2 м/с²
По Ньютону сила F=ma=4*0.2=0.8 H