Яка сила діє на тіло масою 600г, якщо за 4 с воно змінило свою швидкість з 34км/год до 54 км /год


Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.
Изменение скорости ∆v=54-34=20 км/ч =20*10/36=5.56 м/с, ускорение а=∆v/∆t =5.56/4=1.39 м/с², тогда сила по з. Ньютона F=ma=0.6*1.39=0.83 H -ответ