Вопрос задан 24.07.2023 в 19:37. Предмет Физика. Спрашивает Жанбырбек Шугыла.

Яка сила діє на тіло масою 600г, якщо за 4 с воно змінило свою швидкість з 34км/год до 54 км /год

0 0
Перейти к ответам

Ответы на вопрос

Внимание! Ответы на вопросы дают живые люди. Они могут содержать ошибочную информацию, заблуждения, а также ответы могут быть сгенерированы нейросетями. Будьте внимательны. Если вы уверены, что ответ неверный, нажмите кнопку "Пожаловаться" под ответом.
Отвечает Стромов Алексей.
Изменение скорости ∆v=54-34=20 км/ч =20*10/36=5.56 м/с, ускорение а=∆v/∆t =5.56/4=1.39 м/с², тогда сила по з. Ньютона F=ma=0.6*1.39=0.83 H -ответ
0 0
Отвечает нейросеть ChatGpt. Будьте внимательны, ответы нейросети могут содержать ошибочные или выдуманные данные.

Для визначення сили, що діє на тіло, використаємо другий закон Ньютона, який гласить, що сила, що діє на тіло, дорівнює зміні імпульсу тіла протягом певного часу:

F=ΔpΔt,F = \frac{\Delta p}{\Delta t},

де FF - сила, Δp\Delta p - зміна імпульсу тіла, Δt\Delta t - зміна часу.

Імпульс тіла pp визначається як добуток маси тіла mm на його швидкість vv:

p=m⋅v.p = m \cdot v.

Зміна імпульсу Δp\Delta p розраховуємо як різницю імпульсів у кінці та на початку руху:

Δp=m⋅vкінець−m⋅vпочаток,\Delta p = m \cdot v_{кінець} - m \cdot v_{початок},

де vкінець=54 км/годv_{кінець} = 54 \, \text{км/год} - кінцева швидкість, vпочаток=34 км/годv_{початок} = 34 \, \text{км/год} - початкова швидкість, m=600 г=0.6 кгm = 600 \, \text{г} = 0.6 \, \text{кг} - маса тіла (в переведеному в кілограми виразі).

Таким чином:

Δp=0.6 кг⋅54 км/год−0.6 кг⋅34 км/год.\Delta p = 0.6 \, \text{кг} \cdot 54 \, \text{км/год} - 0.6 \, \text{кг} \cdot 34 \, \text{км/год}.

Розрахуємо Δp\Delta p:

Δp=0.6 кг⋅20 км/год.\Delta p = 0.6 \, \text{кг} \cdot 20 \, \text{км/год}.

Тепер переведемо швидкість в одиниці СІ (метри на секунду), знаючи, що 1 км/год=1000 м3600 с1 \, \text{км/год} = \frac{1000 \, \text{м}}{3600 \, \text{с}}:

Δp=0.6 кг⋅20×1000 м3600 с.\Delta p = 0.6 \, \text{кг} \cdot \frac{20 \times 1000 \, \text{м}}{3600 \, \text{с}}.

Обчислимо Δp\Delta p:

Δp=13 кг⋅1000 м1 с=10003 кг⋅м/с.\Delta p = \frac{1}{3} \, \text{кг} \cdot \frac{1000 \, \text{м}}{1 \, \text{с}} = \frac{1000}{3} \, \text{кг} \cdot \text{м/с}.

Тепер обчислимо час зміни швидкості Δt\Delta t, який дорівнює 4 с.

Застосуємо формулу для сили:

F=ΔpΔt=10003 кг⋅м/с4 с.F = \frac{\Delta p}{\Delta t} = \frac{\frac{1000}{3} \, \text{кг} \cdot \text{м/с}}{4 \, \text{с}}.

Розрахуємо силу FF:

F=10003×4 Н=2503 Н≈83.33 Н.F = \frac{1000}{3 \times 4} \, \text{Н} = \frac{250}{3} \, \text{Н} \approx 83.33 \, \text{Н}.

Отже, сила, що діє на тіло масою 600 г, є приблизно 83.33 Н (ньютони).

0 0

Похожие вопросы

Топ вопросов за вчера в категории Физика

Последние заданные вопросы в категории Физика

Задать вопрос