Кулька,яка мала заряд -6,4 нКл,утратила 10 в 10 електронів. Який кінцевий заряд кульки?


Ответы на вопрос

Отвечает Герасимова Дарья.

Кінцевий заряд=6.4-1.6=4.8×10^(-9)Кл